O nás

Společnost FinStyle s.r.o. je obchodní společností zaměřenou převážně na inernetový prodej šperků a bižuterie. Činnost zahájila v roce 2009.

V tomto roce byl spuštěn náš první obchod pekne-sperky.cz. Tento obchod nabízel produkty několika značek a již v následujícím roce se uvedl natolik, že nás začaly oslovovat i další výrobci.

V roce 2010 jsme byly osloveni zástupcem společnosti Westa GmbH (výrobce šperků Oliver Weber) a spstili jsme značkový internetový obchod Oliver-weber.cz. V tomto obchodě je vystaven kompletní sortiment Oliver Weber, luxusní nádherné bižuterie se Swarovski křišťály.
Naše spolupráce se rozvinula natolik, že nás výrobce pověřil distribucí jejich produktů i pro další interneové obchody.

V průběhu roku 2012 se na nás obrátil výrobce českých granátových šperků, společnost BG Turnov s.r.o. s nabídkou, zda bychom nechtěli provozovat i značkový obchod s jejich výrobky. Vzhedem k tomu, že se jednalo o českého výrobce s kvalitními produkty, neváhali jsme a již před koncem roku byl spuštěn i značkový obchod Bohemia-Garnet-Jewellery.cz.

Koncem roku 2016 jsme se rozhodli postavit speciální obchod se šperky pro naše nejmenší. Vznikl tak projekt  s dětskými šperky detske-divci-sperky.cz který byl spuštěn v únoru 2017

Internetový obchod pěkné šperky byl nahrazen dalšími našimi projekty. Po mnoha letech se stal pro díky obrovskému množství produktů pro naše zákazníky nepřehledný. Hlavně proto jsme produkty rozdělili do dalších našich obchodů zaměřených na určité značky a užší skupiny zákazníků.