Bohemia Garnet Jewellery

Pestrá paleta šperků od českého výrobce s ušlechtilými polodrahokamy. V tomto obchod naleznete zlaté i stříbrné šperky skvostně ozdobené pravými granáty. Nechejte se unést českým uměním šperkařů s puncem kvality.

Obchod Bohemia Garnet Jewellery představuje to nejlepší z českého šperkařství. Zamilujte se do čistých linií polodrahokamů, do charakteristické barvy krvavých granátů nebo do smaragdových vltavínů. Nic nerozzáří krásu ženy více než šperk s diamantem v hlavní roli. Náš sortiment jistě zaujme každého z vás, neustále rozšiřujeme nabídku a pravidelně přicházíme s originálními kousky, s nimiž ještě o poznání více vynikne váš půvab.

Prsteny, náušnice, náhrdelníky, řetízky, přívěsky a mimo jiné také revoluční granátové brože. Smyslný tón granátů upoutá pozornost všech.

V kategoriích obchodu Bohemia Garnet Jewellery naleznete šperky značek jako je Bohemia Garnet, Bohemia Brilliant či šperky pro naše nejmenší BeKid.

Zakládáme si na profesionalitě a vám, tedy svým zákazníkům prezentujeme hodnotné šperky za velmi příznivé ceny. Rozkryjte kouzlo českých šperků na webové adrese www.bohemia-garnet-jewellery.cz